//Aracınızda Bulundurmanız Gereken Güzellik Ürünleri

Hepimiz o malum günleri geçiririz: sabah erken saatteki toplantıya veya 8:00’de sınıfa geç kalma koşusu (süper) için erteleme düğmesine birçok kez basarsınız. Hazırlanmaya çalışmak yerine, hareket halindeyken makyaj yapma veya tazelenme gereği hissettiğinizde kullanabileceğiniz ürünleri saklamak için alan muhafaza edin. Saklanacak ürünlerin hangileri olacağından emin değil misiniz? Torpido gözüne sığabilecek en favori güzellik kurtarıcılarımızdan bazılarını sizler için derledik, böylece yolculuk için artık her zaman hazır hissedebilirsiniz.

 

Kapatıcı

Parlak ve kuyruklu gözlü (olmadığınız zamanlarda) nasıl görünülür? Elbette, biraz kapatıcı yardımıyla. Karanlık çevreleri veya gece boyunca ortaya çıkan sinir bozucu lekeleri gizlemeniz gereken zamanlar için, kapatıcıyı hareket halindeki cephaneliğinizde tutmanız bir gerekliliktir. Kremsi, eksiksiz bir formül seçtiğinizden emin olun ve hareket halindeyken rutin zamanlardaki ekstra adımları ortadan kaldıracak parlaklaştırma ve renk düzeltme özelliklerinin ikisine de sahip olun. Benefit Cosmetics Boi-ing Brightening Kapatıcıyı seviyoruz. Nazikçe parmağınızı dokundurun ve kapatmak veya parlatmak istediğiniz alana uygulayın.

Dudak ve Yanak Tonu

İki işlevli güzelliğin özeti, ikili dudak ve yanak tonudur. Bu madde sadece dolabınızdaki boşluğu doldurmakla kalmaz, aynı zamanda kremsi bir yanak ve dudak ürünü kullanarak daha az çaba ile cildinizi anında canlandırır. Dahası mı? Formül parmak dostudur, yani uygulamak için hantal bir fırça tutmanıza gerek kalmaz. Doğal olarak kızarmış yanaklar için pembe veya kırmızımsı tonda olanları tercih edin — tıpkı terleme sonrası yüzünde oluşan renk gibi. Modest’ta rms beauty™ lip2cheek tercih ediyoruz. Kremi, yanaklarınızdaki elmalara uygulayın, geriye saç çizgisine doğru harmanlayın ve daha sonra, tek renkli bir görünüm elde etmek için rengi nazikçe yüzünüze uygulayın.

Makyaj Mendilleri

Lavaboya uğrayamadığınız gecenin geç saatlerinden sonra makyajınızı çıkarmak istediğinizde makyaj mendilleri, hareket halindeyken veya egzersiz sonrası hızlı cilt tazeleme görevi görür. Artı, ön yıkamalı havlular, nerede olursanız olun tazelenmenizi sağlar. Hem berraklaştırıcı hem de nemlendirici özelliklere sahip bir formül seçin, böylece kum ve kirden arındıktan sonra cildiniz soyulmuş gibi hissetmeyeceksiniz. İçindeki yatıştırıcı salatalık, nemlendirici aloe yaprağı ve uyandırıcı naneden dolayı, ARROW REFRESH On-the-Go Cleansing Cloths seviyoruz.

Çok Amaçlı Krem

Tüm losyonlar ve iksirler için yeriniz olmadığında, hareket halindeki deponuza bir krem sıkıştırmak bir zorunluluktur. Çok kullanımlı bir kremi, nemlendirici, el kremi, kaş ve saç dibi düzeltici ve hatta elmacık kemiklerinizde biraz daha fazla parlaklık isterseniz bir vurgulayıcı olarak kullanabilirsiniz. Nem ihtiyacı olan her alanı nemlendiren ve güzel bir parlaklık veren Hustle Butter Luxe denemenizi öneririz.

Akne Leke Tedavisi

Dışarıdayken lekeler görmeniz son derece sinir bozucu olabilir. İlk içgüdünüz onları örtbas etmek için bir kapatıcı çıkarmak olacaktır, fakat neden onları tedavi etmiyorsunuz? Salisilik asit gibi sivilce hedefleyen bir madde ile paketlenmiş küçük dairesel parçalar olan akne tedavisi noktalarını edinin. Noktalar sivilcenizi hedef alır, daha hijyeniktir ve geleneksel nokta tedavileri gibi saniyeler içerisinde dökülmez. Bölgeyi sulu tutmak için akneye neden olan bakterilerin yanı sıra hiyalüronik asit ile savaşmak için yüzde 0.5’lik salisilik asit ve çay ağacı yağı içeren PETER THOMAS ROTH Acne-Clear Invisible Dots tercih edebilirsiniz.

Sprey Olmayan Kuru Şampuan

Kuru şampuan, büyük ölçüde lifleri yenilemenin (eski köpükler) veya cansız ciltlere canlılık katmanın cevabıdır. Kuru şampuanınızı aracınızın torpido gözünden açmadan önce, sprey olmayan bir versiyonu olduğundan emin olmak için bir kez daha kontrol edin. Sprey kaplarında bulunan ürünler aşırı ısıya veya doğrudan ışığa maruz bırakıldıklarında patlayabilir ve kimyasal bileşimi değişebilir. Sprey olmayan bir alternatif olduğu için Briogeo Scalp Revival™ Charcoal + Biotin Dry Shampoo‘yu deneyebilirsiniz. Tapyoka ve pirinç nişastaları tahrişe neden olmaksızın kafa derinizi aşırı yağdan arındırırken, kirleri dışarı çıkarmak için de odun kömürü içerir.

Kaynak: https://www.birchbox.com/magazine/article/6-on-the-go-beauty-products-to-keep-in-your-car