Hikayemiz 2017-07-18T16:58:50+00:00

Hakan Memiş Kimdir?

1977, İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümündeki eğitiminin ardından, kariyerine aile mesleği olan turizm ile başlama kararı alan Hakan Memiş, eğitimine Amerika’da devam eder. İş hayatına da Amerika’da atılır ve Fransız restoranında 7 yıl çalıştıktan sonra, Amerika’da kendi restoranının işletmeciliğini yıllarca sürdürür. Memiş, Türkiye’ye dönüş kararı sonrası butik pastane ile girişimde bulunur. Pastane zinciri 3 şubeye ulaştığında, ortakları ile alınan karar doğrultusunda işletmeyi devreder. Profesyonel iş hayatına İstanbul’da önce 5 yıldızlı bir otelin Bar Manager pozisyonunda, akabinde de Sunset Grill Restaurant & Bar’da devam eder. Bu süreçte eş zamanlı olarak araştırmalarını sürdüren Memiş, kozmetik sektöründeki eksikliği fark ederek fikrini uygulamaya başlar ve Cozzy Beauty markası doğar.

Cozzy Beauty

Memiş, yıllardır girişimde bulunmak istediği kozmetik dünyası ile ilgili yaklaşık 2 yıllık bir Ar-Ge çalışmasının sonunda; ‘İnsanlar kaliteli kişisel bakım ürünlerini ve seçkin aksesuarları uygun fiyata nasıl temin edebilir?’ sorusunun cevabını, sektöre ve son kullanıcıya Cozzy Beauty markası ile sunmaya karar vermiştir.

İçindeki girişimcilik ruhunu hiç kaybetmeden, yüksek bir motivasyonla kendini sürekli geliştirerek sektörü ve teknolojiyi yakından takip eden Memiş, Cozzy Beauty ile herkesin bakımlı olmasını, kendiyle barışmasını, özgüvenini tazelemesini ve hayata -tabiri caizse- yeniden başlamasını istiyor…

Cozzy Beauty & Cozzy Box

Cozzy Beauty, özenle seçilmiş ürünleri aylık paketler halinde kullanıcılarına şık bir kutu içerisinde göndermektedir. Konsept kutuların adı kadınlar için Cozzy Beauty, erkekler içinse Cozzy Box olarak geçer. Cozzy Beauty & Cozzy Box ile kullanıcılar her zevke ve ihtiyaca hitap eden, tamamen orijinal kozmetik ürünlerini ve aksesuarları, bütçe dostu fiyatlarla edinebilmektedirler.

Cozzy Beauty & Cozzy Box ile ister kendinizi, ister çevrenizdekileri mutlu edin!

Kadromuz

Hülya Çomoğlu Memiş Kimdir?

1978, Rize doğumlu. Türkiye’de İşletme eğitimini tamamladıktan sonra, İngiltere’de London of School’da Business Management eğitimi almıştır. Türkiye’de IT sektöründe önemli çalışmalarda yer alarak; WMware, Centrify, FireEye, IBM, HP gibi dünya markalarının Bilgi Güvenliği Çözümleri ürünlerinin pazarlamasında önemli projelere imza atmıştır. 2017 yılında radikal bir karar ile kurucularından olduğu CozzyBeauty’de Pazarlama Müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir.